Перейти к публикации
  • разработка интернет магазинов на opencart
  • доработка интернет магазинов на opencart

Опції в різних валютах


vladsklyar
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Вітаю!

В адмінці основна валюта доллар, а на фронті конверт в грн (в контролер додав catalog\controller\startup\startup.php - $this->session->data['currency'] = 'UAH'; ), проблема з опціями - деякі з них повинні бути в грн - це послуги - наприклад Розширенна гарантія (1200 грн), а наступна опція це наприклад Блок живлення -ціна в USD  (5$). 

Зараз отримується сумма 1205 USD, на фронті взагалі жах більше 45 000 грн - коштують послуги.  

Розумію що в system\library\cart\cart.php ціна опцій додається і виходить не то що потрібно! Може в кого є якісь ідеї, підкажіть в яку сторону копати, будь-ласка.   

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Приведіть опції  до єдиного знаменника - $ в адмінці (нічого страшного в цьому немає що буде +- в залежності від курсу)
А то у вас виходить ось так

Скрытый текст

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

А якщо курс $ змінюється майже щодня то послуги також будуть пригати то 1200 грн, то 1190 

Проблема що ціна залежить від курсу, а курс дуже часто змінюється 

Изменено пользователем vladsklyar
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


23.11.2022 в 10:43, vladsklyar сказал:

А якщо курс $ змінюється майже щодня то послуги також будуть пригати то 1200 грн, то 1190 

Проблема що ціна залежить від курсу, а курс дуже часто змінюється 

Не бачу нічого критичного в цьому.
Чи ви хочете фарш костилів логіки роботи з валютами зробити в себе в магазині. (як в тому роліку з ютюба що я навів).
Це погана думка.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

За костилі я зрозумів з самого початку, думав може є якість варіанти які я не спробував, щоб без костилів!

Чемно дякую!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Я вам в особисті написав, що не треба лізти до cart,

Курс валюти не змінюється кожну хвилину, а також годину.
Тому перераховувати можна за фіксованим курсом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Всім чемно дякую, зробив як Ви радили! 

Зробив модифікатор який дає можливість задати ціни на опції на сторінці опцій та кнопку синхронізації для зміни цін у всіх товарах де задані ці опції. 

Вийшло якось так:

Опції 

Карточка товару:

image.png.c766204e64c1967b6c948272ddb5b236.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
 Поделиться

×
×
  • Создать...

Важная информация

На нашем сайте используются файлы cookie и происходит обработка некоторых персональных данных пользователей, чтобы улучшить пользовательский интерфейс. Чтобы узнать для чего и какие персональные данные мы обрабатываем перейдите по ссылке. Если Вы нажмете «Я даю согласие», это означает, что Вы понимаете и принимаете все условия, указанные в этом Уведомлении о Конфиденциальности.