Перейти к публикации
  • разработка интернет магазинов на opencart
  • доработка интернет магазинов на opencart

Валюта в залежності від мови сторінки


Рекомендованные сообщения

Доброго дня.

Є магазин з англійською мовою та USD за замовчуванням. Проте в магазині є і українська /рос мова і сайт досить не погано ранжується в гуглі за укр/рос запитами. За такими посиланнями відкривається укр/рос версія, але валюта залишається USD і вибирати Грн., зрозуміло, ніхто не буде.

Як можна прив'язати валюту до мови сторінки. Таке рішення є для модуля language, але там іде перемикання мови, а тут сторінка завантажується зразу з мовою не "за замовчуванням".

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


08.01.2023 в 20:00, pawana сказал:

Доброго дня.

Є магазин з англійською мовою та USD за замовчуванням. Проте в магазині є і українська /рос мова і сайт досить не погано ранжується в гуглі за укр/рос запитами. За такими посиланнями відкривається укр/рос версія, але валюта залишається USD і вибирати Грн., зрозуміло, ніхто не буде.

Як можна прив'язати валюту до мови сторінки. Таке рішення є для модуля language, але там іде перемикання мови, а тут сторінка завантажується зразу з мовою не "за замовчуванням".

Дякую.

Пишите! найду в архиве.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

<?xml version="1.0"?>
<modification>
	<name>switch currency with language</name>
	<code>switch_currency_with_language</code>
	<version>3.0.1</version>
	<author>slasoft</author>
	
	<file path="catalog/controller/common/language.php">		
		<operation>
			<search><![CDATA[$this->session->data['language'] = $this->request->post['code'];]]></search>
			<add position="before"><![CDATA[
			$config_currency_languge = $this->config->get('module_slasoft_currency_with_language');
			if ($config_currency_languge) {
				if (isset($config_currency_languge[$this->request->post['code']]) && $config_currency_languge[$this->request->post['code']]) {
					$this->session->data['currency'] = $config_currency_languge[$this->request->post['code']];
				}
			}
			]]></add>
		</operation>
	</file>
</modification>

Сколько строчек?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 08.01.2023 в 23:40, PaulKravchenko сказав:

Цей модуль вміє: 

Так, дякую, він у мене є, намагався налаштувати рази 3-4 за весь час, але жодного разу в мене нормально не запрацював. Навіть Марк колись налаштовував і теж глючило :)

В 09.01.2023 в 00:05, chukcha сказав:

Пишите! найду в архиве.

Знайдіть, будь ласка!
 

В 09.01.2023 в 01:16, chukcha сказав:

Сколько строчек?

Це мод для модуля, чи шаблон за яким просто зробити свій мод?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


09.01.2023 в 11:51, pawana сказал:

Так, дякую, він у мене є, намагався налаштувати рази 3-4 за весь час, але жодного разу в мене нормально не запрацював. Навіть Марк колись налаштовував і теж глючило :)

Знайдіть, будь ласка!
 

Це мод для модуля, чи шаблон за яким просто зробити свій мод?

це базовий ocmod від модуля (адмінка потрібна для налаштувань)
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 09.01.2023 в 23:31, markimax сказав:

del

П.С. Марк, те, що я написав вище, жодним чином не є звинуваченням в чомусь вашого модуля чи вас.  Це було про мою особисту історію. А ваш модуль дійсно працює на сотнях магазинів абсолютно нормально.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
 Поделиться

×
×
  • Создать...

Важная информация

На нашем сайте используются файлы cookie и происходит обработка некоторых персональных данных пользователей, чтобы улучшить пользовательский интерфейс. Чтобы узнать для чего и какие персональные данные мы обрабатываем перейдите по ссылке. Если Вы нажмете «Я даю согласие», это означает, что Вы понимаете и принимаете все условия, указанные в этом Уведомлении о Конфиденциальности.