Перейти к публикации
  • разработка интернет магазинов на opencart
  • доработка интернет магазинов на opencart

Переход с пиратского Opencart на оф. OcStore


 Поделиться

Рекомендованные сообщения

Доброго дня, панове. Сьогодні одна поважна людина з форуму, звернула мою увагу на те, що в мене стоїть піратська версія Opencart 3 "русская сборка". Це сталося випадково, на початку створення сайту я не знав що то піратська багована версія. Всі модулі в мене куплені у авторів на цьому форумі. Окрім якихось двох, котрими навідь не користуюсь(про них також не знав, що піратські).
Як я можу це виправити не втрачаючи контент? Мені підказали оновити поточну баговану версію до української сборки OcStore 3. Але я такої не знайшов.     

Изменено пользователем Kraissmann
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


опенкарт как-бы бесплатный

 

  • +1 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 14.07.2022 в 14:29, Kraissmann сказав:

Доброго дня, панове. Сьогодні одна поважна людина з форуму, звернула мою увагу на те, що в мене стоїть піратська версія Opencart 3 "русская сборка". Це сталося випадково, на початку створення сайту я не знав що то піратська багована версія. Всі модулі в мене куплені у авторів на цьому форумі. Окрім якихось двох, котрими навідь не користуюсь(про них також не знав, що піратські).
Як я можу це виправити не втрачаючи контент? Мені підказали оновити поточну баговану версію до української сборки OcStore 3. Але я такої не знайшов.     

Доброго дня. "Українська збірка" це суті чистий опенкарт з українською локалізацією. Просто так оновити магазин без попереднього резервування і відповідного налаштування грозить поломкою ІМ. Тому раджу шукати спеціаліста. Оновлення простою заміною файлів може не спрацювати тим більш на версії де багато чого вирізали. Але окрема думка -> дана збірка (рузькая) не являється піратською чи занадто поганою в цілому, досить стабільна для роботи з ІМ до 50 тисяч товару, тому особливої потреби для заміни не бачу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 14.07.2022 в 16:24, madehtml5 сказав:

 дана збірка (рузькая) не являється піратською чи занадто поганою в цілому,

Не плутати "русскую" (@Support серйозно? ... "русская"?) збірку ocStore 3  та "Русскую сборку" з країни лаптєй та з сумновідомих помийок

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

В 14.07.2022 в 16:51, markimax сказав:

Не плутати "русскую" (@Support серйозно? ... "русская"?) збірку ocStore 3  та "Русскую сборку" з країни лаптєй та з сумновідомих помийок

Можу помилятися, але що там може бути такого "хорошого" сховано, що це б потребувало переносу діючого ІМ на іншу збірку? Просто якщо хочете на цьому ділі заробити, так аргументуйте більше ніж "він зроблений в кацапстані". Не стільки для мене, як для майбутнього замовника) я взагалі за чистий опенкарт або остор, але навіщо чіпати, те що працює?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

как не крути, но один фиг опенкарт ни разу не русский, он для русо-фашистов чисто вражеский, практически натовский :-D То что они, что-то там вырезали, русским его никогда не сделает. 

Изменено пользователем Softech
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
 Поделиться

×
×
  • Создать...

Важная информация

На нашем сайте используются файлы cookie и происходит обработка некоторых персональных данных пользователей, чтобы улучшить пользовательский интерфейс. Чтобы узнать для чего и какие персональные данные мы обрабатываем перейдите по ссылке. Если Вы нажмете «Я даю согласие», это означает, что Вы понимаете и принимаете все условия, указанные в этом Уведомлении о Конфиденциальности.