Перейти к публикации
  • разработка интернет магазинов на opencart
  • доработка интернет магазинов на opencart

Посилання на інший сайт з аналогічним товаром в картці товару


Рекомендованные сообщения

В 23.01.2023 в 01:48, kulinenko сказав:

Без топа нету трафика

Згоден. 
 

В 23.01.2023 в 01:48, kulinenko сказав:

без трафика нету заявок

Теж згоден. Питання в якості трафіку та замовлень. Я колись на Промі магазин зробив - замовлень купа, всі по 100 грн. і наложкою. І ще воні куча якщо ти їх в дупу тричі не поцілував. Сидиш і думаєш - Ти заробив хоч щось на цьому чи весь дохід на заспокійливі піде. Це - теж трафік, питання в якості.

Доречі, приблизно така ж фігня з гугл рекламою.
 

В 23.01.2023 в 01:48, kulinenko сказав:

без заявок нету продаж

Аллілуя!
 

В 23.01.2023 в 01:48, kulinenko сказав:

без продаж нету прибыли

І тут починається саме цікаве. 
 

В 23.01.2023 в 01:48, kulinenko сказав:

Я думал это все понимают

Як воно є насправді Ви зрозумієте якщо зробите хоч один свій успішний товарний магазин. Я навіть не кажу про той варіант, де Ви самі щось імпортуєте зі всіма супутніми радостями, складом, офісом і таке інше. Достатньо навіть просто купи-продай, де є повернення, не забрані посилки з наложкою і так далі. :) Теорія і практика - це абсолютно різні речі. Щоправда, якщо заглибитись в теорію - там це все є, але ніхто заглиблюватись не хоче. Не ображайтесь :) 

Тепер, щодо топу:


По ВЧ - без реклами вже давно нікуди. Навіть в вузьких нішах. Чи в Розетці, АЛЛО та iHerb-і сидять погані СЕОшники? Правда?
З 30% відсотків, що бере собі Розетка як маркетплейс 20% - це тупо витрати на рекламу. І де тут СЕО?

По СЧ - залежить від ніші. Десь ще можна без реклами.
Все що залишається для органіки - це половина СЧ та НЧ.

І тут, повірте, дуже важко прорахувати яку вартісь СЕО може собі дозволити бізнес. І наскільки зріст продажів від витрат на СЕО/рекламу збільшить прибуток. Або зменшить. І чи будуть повторні покупки від тих нових покупців. І чи треба воно таке вам :)

Ви колись цим цікавились? Рахували? Не думаю. Я вам вже писав в приватні - Не все так однозначно... 

Ваш бізнес - продати ТОП. Можливо, коли Ви будете продавати "прибуток", на вас почнуть молитися і вам не треба буде витрачати час на такі розмови, як ця.

Изменено пользователем pawana
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
 Поделиться

×
×
  • Создать...

Важная информация

На нашем сайте используются файлы cookie и происходит обработка некоторых персональных данных пользователей, чтобы улучшить пользовательский интерфейс. Чтобы узнать для чего и какие персональные данные мы обрабатываем перейдите по ссылке. Если Вы нажмете «Я даю согласие», это означает, что Вы понимаете и принимаете все условия, указанные в этом Уведомлении о Конфиденциальности.