Перейти к публикации
  • разработка интернет магазинов на opencart
  • доработка интернет магазинов на opencart

UltraStore - адаптивный универсальный шаблон [Поддержка]


octemplates
 Поделиться

Рекомендованные сообщения

В 20.08.2022 в 11:03, Biolens сказав:

Добрий день. 

Підкажіть, будь ласка, чи реалізовано в даному шаблоні завантаження та вивантаження товарів за допомогою Ексаль файлу. І де це можна подивитися як ще реалізовано? 

Дякую. 

 

 

Доброго дня!

 

Для цього потрібно буде придбати спеціалізований модуль: 

Для покупців з України автором надається знижка -25%

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Доброго дня.

Гортав розділ з пошуком натхнення, і надибав швидкий старт?

Що це? Бачу дехто отримував.

І як в меню додати значки так як у Вас в демці?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Доброго дня! Підкажіть будь ласка чи є можливість приховувати кнопку "До кошика" для товарів яких немає в наявності? Дякую!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


@kotly Доброго дня!

Ми підтримуємо через тикет-систему: https://octemplates.net/open/
Створіть будь ласка заявку, дякуємо Вам за розуміння.
Служба підтримки працює у будні з 10:00 до 18:00.

 

@Sir08 Доброго дня!

Так, ось приклад на демо сайті: https://ultrastore.octemplates.net/apple-ua/iphone-ua/smartfon-apple-iphone-xr-64gb-yellow-ua

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


26.08.2022 в 15:12, Octsupport сказал:

Доброго дня!

Так, ось приклад на демо сайті: https://ultrastore.octemplates.net/apple-ua/iphone-ua/smartfon-apple-iphone-xr-64gb-yellow-ua

І не підкажете як це зробити? Дякую за відповідь!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Доброго дня.

Хтось стикався з також проблемою, при додаванні/редагуванні фото товару чи виробника, вилітає і просить авторизуватись (Неправильна токен-сесія. Увійдіть знову.)

Коли авторизуєшся закидає на сторінку додавання але вона з помилками і не працює.

Хтось стикався з такою проблемою?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


@Sir08 Доброго дня!

У налаштуваннях Opencart виставте так:

image.png.9c0a24179e8947d8c411cd6efd24a56d.png

  • +1 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Панове, хто використовує шаблон.
Яким плагіном користуєтесь для повідомлення про появу товару на складі. Я купував популярний модуль, розробник розводе руками. Коли товару немає в наявності, кнопки "Купити" також немає, модуль не працює. У спілкуванні з розробниками теми, ми друг друга не розуміємо. А без модуля втрачаємо дуже багато потенційних покупців.

Дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


  • 2 недели спустя...
01.09.2022 в 22:11, Lacki сказал:

Панове, хто використовує шаблон.
Яким плагіном користуєтесь для повідомлення про появу товару на складі. Я купував популярний модуль, розробник розводе руками. Коли товару немає в наявності, кнопки "Купити" також немає, модуль не працює. У спілкуванні з розробниками теми, ми друг друга не розуміємо. А без модуля втрачаємо дуже багато потенційних покупців.

Дякую.

 

  • +1 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


  • 3 недели спустя...

Доброго дня! Чи планується в найближчому оновленні розширення функцій вкладки Питання в картці товару? Щоб у адміністратора була можливість вставити посилання у відповідь і щоб клієнт мав можливість отримати на пошту повідомлення про відпровідь на запитання? Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


@dumka84 Доброго дня!

Подумаємо над таким функціоналом.

 

@Ele34 Доброго дня!

Ми підтримуємо через тикет-систему: https://octemplates.net/open.php
Створіть будь ласка заявку, дякуємо Вам за розуміння.
Служба підтримки працює у будні з 10:00 до 18:00.

  • +1 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Добрий день!
Можливо хтось вірішив питання, як відключити "Опис" на сторінках пагінації виробника?
На сторниках пагінації у категоріях, наприклад, це можливо зробити у налаштуваннях шаблона.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


В 07.10.2022 в 17:10, Oleg_Shvyrka сказав:

Добрий день!
Можливо хтось вірішив питання, як відключити "Опис" на сторінках пагінації виробника?
На сторниках пагінації у категоріях, наприклад, це можливо зробити у налаштуваннях шаблона.

Доброго
Такє може
 

 

  • +1 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 3 недели спустя...

Доброго дня! Чи э на цьому шаблоні можливість реалізувати pop-up вікно? Чи може хтось робив?

Поділіться, будь-ласка, досвідом 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


@DomovoyUA Доброго дня!

Можете додати своє модальне вікно за допомогою bootstrap: https://getbootstrap.com/docs/4.0/components/modal/

  • +1 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


  • 1 месяц спустя...

@bonuswallet Доброго дня!

Ми підтримуємо через тикет-систему: https://octemplates.net/open.php
Створіть будь ласка заявку, дякуємо Вам за розуміння.
Служба підтримки працює у будні з 10:00 до 18:00.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


Дорогі користувачі!

 

2022 рік хочеться закінчити словами подяки українському народу, ЗСУ, теробороні, волонтерам, медикам, ДСНС, енергетикам, вчителям, президенту, союзникам, та всім тим, хто допомагає підтримувати нормальне життя у воєнний час в нашій країні!

 

Незважаючи на всі труднощі, наш економічний локомотив не спинився повністю, ми адаптуємось, так нам дуже важко буває часом, але ми  сильний та незламний народ, народ який прагне жити вільним життям і готовий міцно відповісти на будь які загрози!

 

Бажаємо всім у новому 2023 році залишатися живими та здоровими, якнайшвидшої перемоги України, та швидкого повернення до нормального мирного життя! 

 

Тримаємо стрій, все буде Україна! 

Слава Україні!
 

  • +1 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

Доброго дня. Зіткнулися з такою проблемою.

При вводі бажаного у головний пошук сайту та якщо натиснути на результат іноді, а останнім часом часто, б'є помилку 404.

На сайті маємо дві мови. Стоїть шаблон Мультимова.

Ніяк не можемо відслідкувати якусь закономірність, чому таке може траплятися. 

Підтримка шаблону сказала, що можливо в цьому може бути винен модуль Мультимова, а автор Мультимови мене посилає до авторів шаблону.

Для прикладу

Я ввожу якийсь запит, тисну на товар і в мені може видати 404, але коли я зроблю це знову - помилку більше не висвічує. 

Будь ласка, допоможіть!

1.png.452619a6274a82072ddfc7626f5d213b.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах


В 12.01.2023 в 06:59, NataliVar сказав:

Доброго дня. Зіткнулися з такою проблемою.

При вводі бажаного у головний пошук сайту та якщо натиснути на результат іноді, а останнім часом часто, б'є помилку 404.

На сайті маємо дві мови. Стоїть шаблон Мультимова.

Ніяк не можемо відслідкувати якусь закономірність, чому таке може траплятися. 

Підтримка шаблону сказала, що можливо в цьому може бути винен модуль Мультимова, а автор Мультимови мене посилає до авторів шаблону.

Для прикладу

Я ввожу якийсь запит, тисну на товар і в мені може видати 404, але коли я зроблю це знову - помилку більше не висвічує. 

Будь ласка, допоможіть!

 

Добрий день.

 

Треба детально дивитися що у вас там в системі коїться. Шаблон в це не втручається. Багато чого може впливати (неоригінальний seo pro наприклад).

 

Напишіть мені у персональні повідомлення домен.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • 2 недели спустя...

возможно, немного не этичный вопрос, но как он по сравнению с cyberstore? есть какието особенности, преимущества, те кто знает или использовал оба? подумываю купить, подсобите мнением пожалуйста. спасибо!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

22.01.2023 в 00:14, kabantejay сказал:

возможно, немного не этичный вопрос, но как он по сравнению с cyberstore? есть какието особенности, преимущества, те кто знает или использовал оба? подумываю купить, подсобите мнением пожалуйста. спасибо!

Етична відповідь
Просто беріть та купляйте шаблон від @octemplates (я не автор, і не маю до шаблона ніякого відношення, я тільки звичайний розробник)

Не можна брати cyberstore, подробиці в особистих повідомленнях, якщо вам треба  подробиці

  • +1 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Создайте аккаунт или войдите в него для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас
 Поделиться

×
×
  • Создать...

Важная информация

На нашем сайте используются файлы cookie и происходит обработка некоторых персональных данных пользователей, чтобы улучшить пользовательский интерфейс. Чтобы узнать для чего и какие персональные данные мы обрабатываем перейдите по ссылке. Если Вы нажмете «Я даю согласие», это означает, что Вы понимаете и принимаете все условия, указанные в этом Уведомлении о Конфиденциальности.